Λήγει η διαδικασία αιτήσεων για το Μουσικό Σχολείο Θερίσου
![Λήγει η διαδικασία αιτήσεων για το Μουσικό Σχολείο Θερίσου](/storage/article-featured-images/GtWHxwr45FXa4925.png)
ΤοΜουσικό Σχολείο Θερίσου-Χανίων ενημερώνει τους ενδιαφερόμενους γονείς-κηδεμόνεςμαθητών/τριων της ΣΤ Δημοτικούτουνομού Χανίων, ότι η διαδικασία συλλογής αιτήσεων για την εισαγωγή των μαθητώνστην Α’ Τάξη Γυμνασίου των Μουσικών Σχολείων για το σχολικό έτος2024-25τελειωνει στις 31 Μαιου.
![](https://www.parakritika.gr/wp-content/themes/jnews/assets/img/jeg-empty.png)
![](https://www.parakritika.gr/wp-content/themes/jnews/assets/img/jeg-empty.png)
![](https://www.parakritika.gr/wp-content/themes/jnews/assets/img/jeg-empty.png)
Η Αίτηση συμμετοχής αλλά και περισσότερες πληροφορίες θαβρίσκεται στην ιστοσελίδα του σχολείουhttp://www.chaniamousiko.gr/.
Οι γονείς ή κηδεμόνες των μαθητών που επιθυμούν νασυμμετάσχουν στη διαδικασία επιλογής, μπορούν να υποβάλουν συμπληρωμένη τηναίτηση με αποστολή μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στο Μουσικό ΣχολείοΘερίσου-Χανίων[email protected]έως και 31 Μαΐου 2023.